فشرده سازی تصاویر png و jpgیکی از مشکلات طراحان و طراحان سایت طراحی قالب مطابق یا استانداردهای css و html است و گام بعدی فشرده سازی یا همان بهینه سازی تصاویر قالب برای موتورهای جستجو گر است. در این مقاله راهکارهای سریع و صحیح تبدیل تصاویر را به کاربران عزیز آموزش خواهیم داد.

 

 

فشرده سازی تصاویر png و jpg

فشرده سازی تصاویر با استفاده از سرویس آنلاین

فشرده سازی تصاویر png و jpg  فرمتی قابل اعتماد برای زمانی که تصاویر باکیفیت برای وب سایت  نیاز دارید و البته برنامه های لازم برای بهینه سازی این تصاویر در دسترس کاربران طراح سایت و طراح قالب نیست .

بهترین روش که پانید می تواند به شما پیشنهاد بدهد استفاده از سرویس فشرده سازی تصاویر آنلاین است.

برای فشده سازی تصاویر نرم افزارهای گوناگونی تا به حال طراحی شده است که هر کدام از چندین فرمت پشتیبانی می کنند. هر کدام محدود هستند گاهی محدودیت حجم یا تعداد تبدیل و فشرده سازی و یا اینکه لایسنهای گران قیمتی دارند در نهایت کمبود و کاستی های دارند.

کاهش سایت تصاویر در سایت TinyPNG

این سایت سرویس آنلاین فشرده سازی تصاویر با فرمتهای مختلف را راه اندازی کرده است بدونه محدودیت و با سرعت قابل قبولی تصاویر شما را دریافت می کند و با استاندارد های روز تبدیل به فایل کم حجم مطابق کیفیت قبل به شما تحویل می دهد.

مزیت فشرده سازی تصویر در TinyPNG

یکی از مزیتهای استفاده از این سرویس استفاده از منابع سایت بدونه هزینه و بدونه ثبت نام است. سازگاری کامل با تمام مرورگرها را دارد و درآخر واترمارک بر روی هیچ تصویری قرار نمی دهد.

 

برای استفاده از این وب سرویس باید با آدرس tinypng.com  مراجعه نماید. در بخش بالا وسط صفحه تصویر مورد نظر خود را از کامپیوتر خود آپلود نماید بعد از چند ثانیه فشرده سازی انجام خواهد گرفت و در آخر لینک دانلود را کلیک کنید تا تصویر فشرده شده را دریافت نمایید.

 

عضویت در خبرنامه