طراحی سایت پانید | تماس با ما

مشخصات تماس با طراحی سایت پانید

 

درباره پانید
شرکت طراحی سایت پانید وب با متخصصین متعهد در جهت طراحی سایت بهینه سازی و ساخت و طراحی موشن گرافیک برای شرکت ها سازمانها و موسسات و...یکی از اساسی ترین نیازها را به راحتی و با پیشرفته ترین متد و بهترین نحو براورده کرده است چرا که امروزه مشتریان ترجیح میدهند انچه احتیاج دارند در فضای مجازی و دنیایی اینترنت جستجو کنند با شرکت طراحی سایت پانید وب انچه در ذهنتان میپرورانید در زمینه شغلی و یا تجارت و عرصه کار خود توسط متخصصین و مهندسین مجرب ما پیاده سازی و خلق کنید این شرکت مفتخر است با اطمینان بیان کند که با تکنولوژی و انچه در دنیای اینترت و وب تازگی دارد پیش میرود و استانداردهایی که در زمینه طراحی سایت نیاز است را رعایت میکند. ظاهر زیبای وب سایت های طراحی شده در شرکت پانید وب دلیل بسیار خوبی است که از نظر بصری ببینده را به خود جذب کند.

 

طراحی سایت

 

 طراحی و توسعه سایت و وب سایت مطابق با استانداردهای روز و تولید قالبهای ریسپانسیو حرفه ای بنحوی که قالبها در ابتدا توسط گرافیست های شرکت پانید طراحی می شوند سپس به تایید کارفرمایان می رسد درنهایت تیم برنامه نویسی شرکت این قالب را طراحی و بارگذاری می نمایند. پس از بارگذاری مراحل طراحی سایت شما طبق دستور عمل شما برروی قالب بارگذاری می شود.

 

بهینه سازی سایت

 سئو یا همان بهینه سازی سایت در شرکت پانید امری اصلاح شده برای سایت هایی است که از ابتدا در شرکت پانید وب طراحی شده باشد. اما در این میان سایتهای که نیاز به بهینه سازی و سئو حرفه ای لازم داشته باشند پانید با دانش آکادمیک به سرعت هرچه سریع تر سایت مورد نظر را در صف اول رقبا قرار می دهد تا با دیده شدن کسب و کار خود را بتوانید گسترش بدهید.

 

موشن گرافیک

 ساخت موشن گرافیک و اینفوگرافیک  تبلیغات ارزان در حوزه مدیا یا همان رسانه می باشد که امروزه خیلی طرفدار پیدا کرده است. در حال حاضر شرکت پانید با قرار دادهای زیادی در این بخش فعالیت می نماید. ساخت موشن گرافیک و ضبط صدا با گوینده آقا یا خانم در استدیو مجهز صدا و سیما کیفیت کار را بالا برده است. علاوه برآن گرفیست و انیماتور های حرفه ای پانید سرعت ساخت این نوع تبلیغات را به حداکثر رسانده اند.

طراحی سایت پانید 

 


   

 

 

 

 

عضویت در خبرنامه