طراحی سایت گرافیکی | طراحی قالب های حرفه ای

طراحی سایتهای با قالب های حرفه ای توسط شرکت پانید وب در کمترین زمان

 

طراحی سایت گرافیکی

منظوراز قالب گرافیکی همان قالبهای می باشد که گرافیست ایرانی و به روش بومی سازی شده برای کارفرمایان با برنامه های گرافیکی موجود طراحی قالب خاص و حرفه ای انجام بدهد. این روش طراحی سایت خیلی طرفدار پیدا کرده است زیرا شما می توانید تم سایت خود را براساس خواسته خودتان طراحی و برنامه ریزی نماید و متمایز نسبت به تمام رقبای خود عمل نماید.بعلاوه این سایتها از چشم مشتریان و بازدیدکننده گان بسیار محبوب تر هستند.
طراحی سایت فروشگاهی

قالب های موبایلی یا واکنش گرا

در طراحی وب سایت های گرافیکی معمولا از قالب واکنش گرا با فریم ورک بوت استرپ استفاده می شود که این برنامه ریزی باعث بهتر دیده شدن سایت در تبلت و موبایل شده است. این امر حدود 60% کاربران و بازدید کنندگان را در بر می گیرد و کسب کار شما رونق بهینه ای در بین رقبا بدست می آورد البته شایان ذکر است که در وبسایت های گرافیکی معمولا قالب موبایلی با قالب سایت تفاوت چشمگیری دارد .
طراحی سایت  فروشگاه انلاین border=

بهینه سازی سایت گرافیکی

مهمترین عامل عدم بهینه شدن سایت قالب سایت بشمار می آید، زیرا قالبهای آماده که اکثر شرکتها برای مشتریان خود بارگذاری می کنند از اسکریپتها و بک لینک های استفاده می شود جهت تبلیغات وب سایت مرجع و اکثرا قالبها سنگین و بهینه سازی نشده اند. وقای که شما یک سایت گرافیکی طراحی می کنید به صورت کاملا اختصاصی تمامی کد ها و برنامه ها را مدیریت کرده اید و قوانین و استانداردهای گوگل را درش رعایت و بارگذاری می نمایید پس دیگر نگرانی از بابت سئو سایت نخواهید داشت.
بهینه سازی سایت فروشگاهی

 

نمونه کارهای طراحی سایت

 

عضویت در خبرنامه