ساخت موشن گرافیک

 

ساخت موشن گرافیک | ساخت اینفوگرافیک

گروه ساخت موشن گرافیک پانید

 

 

 

 

موشن گرافیک چیست؟

 

 

موشن گرافیک در حقیقت بازنمودی از اطلاعاتی خاص در قالب گرافیکی است، که در یک نگاه اطلاعات را برای کاربر قابل فهم تر می کند. طراحان اصولا از این روش برای ساده سازی حجم بالایی از اطلاعات و انتقال سریعتر پیام و همچنین نظارت بر تغییرات در بازه های زمانی خاصی استفاده می کنند. 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 موشن گرافیک تقریبا در همه محیط های عمومی مانند علائم راهنمایی رانندگی، نقشه مترو, برچسب ها، نمودارهای آب و هوا و... کاربرد دارد. به بیان ساده‌تر، موشن گرافیک به کمک عناصر بصری نظیر عکس، نمودار، نقشه، دیاگرام و … سعی می‌کنند تا مجموعه‌ای از داده‌ها و اطلاعات پیچیده را به‌گونه‌ای به تصویر درآوردند که پیام به شیوه‌ای سریع و قابل‌فهم به مخاطب منتقل شود.

 

 

 

موشنگرافیک 

 

 

شرکت طراحی سایت پانید وب در زمینه ساخت موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی و طراحی قالب های موشن گرافیک که امروزه بسیار مورد توجه عموم است ؛از متخصصین این امر برای بهبود و پیشرفت نسبت به سایرین بهره برده است.و اما این سوال مطرح میشود که موشن گرافیک در کجا کاربرد دارد و اصولا چیست؟شرکت ها نمایش خط تولید کارخانه ها تبلیغات شرح و توضیح دادن موضوعی خاص و در حقیقت هر ویدیو که احتیاج به فیلم برداری نداشته و با کم ترین هزینه و کوتاه ترین زمان شما از رقبای خود متمایز خواهید شد.و اما روند ساخت به این صورت است که اول یک متن مناسب با موضوع نوشته می شود. بعد از بررسی متن نهایی به طرف قرارداد برای تایید داده شده سپس استوری برد به تایید رسیده و شرکت پانید وب شروع به کار میکند.زمان ساخت بسته به دقیقه ان متفاوت است. با گرافیک بالا و زمان کوتاه متفاوت تر از دیگران باشید.

 

 

 

 

 

 

نمونه کار

 

 

موشن گرافیک ساخته شده مربوط به شرکت طراحی سایت نگاه مدرن میباشد که این شرکت زیر مجموعه پانید وب در امر طراحی است. که توسط نرم افزار های افتر افکت و ادیوس و ایلاستریتور ساخته شده ودر شبکه های اجتماعی  جهت تبلیغات انتشار یافته است که این امر تاثیر بسزایی در سئو و بهینه سازی این وب سایت داشته است. ضبط نریشن در استدیو پانید وب توسط گوینده  شبکه نسیم استاد ارژنگ حقانی انجام شده است که به کیفیت و جذابیت این تیزر تبلیغاتی افزوده است.

 

موشن گرافیک ساخته شده مربوط به نمایندگی ریباک درایران است، که توسط تیم موشن گرافیک و اینفوگرافیک پانید وب در سال 1394 طراحی و تولید شده است. با استفاده از افکت ها و سنپل ها و نرم افزار افترافکت و ادوبی به بهره برداری رسید. این نوع موشن گرافیک نیاز به ضبط صدا در استدیو نبوده به همین دلیل مبلغ نهایی بسیار پایین برای کارفرما در آمده و در شبکه های اجتماعی جهت تبلیغات پخش شده که بازتاب مناسبی برای نمایندگی ریباک و سایت برندتیز داشته است .

 

 

 

 

 

اینفوگرافیک چیست؟

 

 

اینفوگرافیک متشکل از حرکت تصاویر ثابت، بردارها، وکتورها میباشد که توسط افکت های صوتی جذابیت پیدا میکند.

 


انواع اینفوگرافیک

اینفوگرافیک ها بر اساس شیوه پیاده سازی به چهار دسته اصلی طبقه بندی می‌شوند:

 

اینفوگرافیک‌ ایستا

اینفوگرافیک‌ پویا

اینفوگرافیک‌ تعاملی

اینفوگرافیک‌ فیزیکی .

 

 

 

 

 

عضویت در خبرنامه