تعرفه بهینه سازی | قیمت بهینه سازی

شرکت بهینه سازی سایت پانید

 

گروه برنامه نویسی و طراحی سایت پانید ارائه کننده خدمات سئو سایت، بهینه سازی، ایجاد فعالیت در دایرکتوری و ارائه راهکارهای تجارت الکترونیک است. هدف این گروه ارائه راهکارهای بهبود کسب و کار در دنیای مجازی است.

ویژگی های پانید:

 

  1. بهینه سازی با استاندارهای جهانی.
  2. کلاس های آموزشی در زمان تحویل پروژه.
  3. ارائه پشتیبانی در زمان تحویل پروژه ها.
  4. پشتیبانی 24 ساعت.
  5. دریافت هزینه 50% در اخذ قرارداد هر پروژه و 50% زمان تحویل پروژه می باشد.

 

روش محاسبه قیمت بهینه سازی سایت در پانید

  • هزینه بهینه سازی در برندتیز براساس نیاز مشتری تعریف می شود، نحوه ارائه قیمت در بهینه سازی سایت  بصورت زیر می باشد.
  • گام اول : درابتدا نیاز مشتریان توسط کادر فنی برندتیز دریافت می شود.
  • گام دوم :پس از دریافت نیاز های مشتری پلن مناسب به مشتری پیشنهاد می گردد، مشخصات سیستم مورد نیاز بصورت کامل به مشتری توضیح داده می شود.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه بهینه سازی لطفا فرم زیر را بصورت دقیق پر نمایید تا کارشناسان فنی پانید در اولین فرصت هزینه و زمان اجرای پروژه را برای شما اعلام نمایند.

 

تعرفه سئو سایت

 

تولید محتوا

کسانی که تمایل داشته باشند مطالب درون سایتشان توسط شرکت پانید وب جمع آوری شود باید به ازای هرمطلب مبلغ 10 هزار تومان بپردازند. شما میتوانید خودتان این کاررا بوسیله آموزش پنل کاربری که سایت درباره آن توضیح داده شده، انجام دهید. راه اندازی

نسخه موبایلی وب سایت:

امروزه بسیاری از کاربران از تبلت و موبایل برای بازدید سایت استفاده می کنند. برای اینکه سایت بتواند به بهترین صورت روی گوشی یا تبلت نمایش داده شود، سایت باید ریسپانسیو شود. هزینه ریسپانسیو کردن سایت شما توسط شرکت پانید وب 100 هزار تومان می باشد.

خدمات سئو و بهینه سازی:

کد های بهینه سازی شده از اقداماتی است که شرکت پانید وب به طور رایگان انجام میدهد ولی این کار برای به دست آوردن رتبه بالا درموتورهای جستجو مانند گوگل کافی نمی باشد. شما برای به دست آوردن رتبه بالا در گوگل نیاز به سئو به صورت حرفه ای دارید.

شرکت پانید وب با متخصصان خود سئو سایت شمارا انجام میدهد. توجه داشته باشید هزینه سئو یک هزینه ثابت و مشخص نیست و باتوجه به سایت شما و رقبای شما هزینه سئو تعیین میشود.

 

عضویت در خبرنامه