مقالات بهینه سازی | مقالات سئو

مقالات مرتبط با بهینه سازی سایت و سئو سایت توسط پانید

از آنجایی که هیچ گونه قطعیت صد در صدی در سئو وجود ندارد و امروزه این صنعت مملو از فرضیات و تئور های اثبات نشده است،قصد داریم برخی از اسرار غیر واقعی و کذب سئو را برایتان افشا کنیم.

سئوی منفی زمانی اتفاق می افتد که یک سئو کار کلاه سیاه یا خرابکار سعی می کند که که جایگاه شما را در نتایج جستجوی گوگل پایین بیاورد و با این ترفند غیر اخلاقی بازدید سایت شما را کاهش دهد. به عبارت دیگر سئو منفی مانند یک عامل بازدارنده سد راه موفقیت شما میشود و هر آنچه که تا به حال با زحمت ریسیده بودید را به یکباره پنبه می کند.هدف این افراد از انجام سئو منفی از بین بردن رتبه سئو سایت شماست.

اگر اندکی در مبحث نگارش سررشته داشته باشید میدانید که تیتر هر مطلب یکی از مهمترین معیار ها در چارچوب یک نوشته یا مطلب اینترنتی است.این اولین تیر شما در شکار مخاطب برای خواندن مطالب شماست. تیتر مناسب درصد به اشتراک گذاری مطالب شما را بالا میبرد. در مقابل در صورت انتخاب تیترهای نه چندان مناسب ، فارغ از غنی بودن مطالبتان، احتمال خوانده شدن آن پایین می آید. در ادامه با ذکر چند راه حل شما را در انتخاب تیتر مناسب هدایت میکنیم.

همانطور که میدانید گوگل در مبحث سئو سایت همیشه به دنبال رتبه دادن به سایت هایی است که ارائه دهنده محتوای مفید هستند.اما سوال اینجاست که گوگل از چه معیاری برای تشخیص محتوای ارزشمند و رتبه دهی به آنها استفاده میکند؟

همانطور که میدانید افزایش بازدید و بالارفتن رتبه سایت در گوگل امروزه دغدغه بیشتر طراحان سایت است.همه طراحان میکوشند تا با بالابردن محبوبیت و رتبه سایت خود میزان رضایت مخاطب را بالابرده و از این طریق روی فروش محصولات و خدماتشان تاثیر مثبت بگذارند.از این رو در این مقاله به توضیح چند روش موثر و کم هزینه برای بالابردن ترافیک سایت می پردازیم.

در نخستین گام باید دانست که شما محتوای مد نظر خود را با چه عبارتی می خواهید در گوگل بالا بیاورید.با توجه به این موضوع میبایست جذاب ترین کلید واژه ها را از نظر مخاطب برای سایت خود انتخاب کنید.

 

شبکه های اجتماعی مجموعه اعمالی مانند لینک، لایک، ریتویت، اشتراک گذاری مطالب و … است که درون یک شبکه اجتماعی برای شناخته تر شدن شما انجام میشود؛به عبارت دیگر از آنجایی که گوگل به سایت هایی که در شبکه های اجتماعی محبوب هستند، نگاه ویژه تری دارد، هر لینک که از شبکه های اجتماعی دریافت میشود به نحوی بر رتبه بندی سایت شما اثر دارد .

همانطور که می دانید گوگل یکی از محبوب ترین موتور های جست وجو در سراسر دنیاست و روزانه میلیون ها نفر برای جست و جوی اطلاعات به آن رجوع می کنند. بنابرین در اولین قدم میبایست این حجم بالای اطلاعات را دسته بندی و ذخیره کند تا در نهایت بتواند اطلاعات صحیح را به دست مخاطب برساند.

اگر شما هم مثل ما با سئو سایت،بازاریابی محتوا یا هرگونه مارکتیگ مربوط به سایت سروکار داشته باشید احتمالا عبارت "محتوای همیشه سبز "به گوشتان آشناست و شنیده اید که سایت شما باید چنین ویژگی ای داشته باشد.

افزونه نقشه سازافزونه Google XML Sitemap یکی ازافزونه های ورد پرسی برای ساخت نقشه سایت XML می باشد. دراینجا ما قسط داریم شما رابا برخی ازامکانات این افزونه آشنا کنیم.

افزونه سئو وردپرسنام این افزونه بهینه سازی WordPress SEO است. این افزونه کاملا رایگان است ولی درهنگام استفاده ازآن حس میکنید که دارید از افزونه های پولی وردپرس استفاده میکنید. مزایای استفاده از WordPress SEO 1. آنالیز کلمات کلیدی شما: فرض کنید میخواهید نوشته ای در وردپرس خود با موضوع طراحی سایت بگذارید

عضویت در خبرنامه