طریقه پرکردن فرم در گوگل local

 

ابتدا باید اسم شرکت را در company/organization بنویسید. از اضافه کردن کلید واژه به نام شرکت خود بپرهیزید. به یاد داشته باشید که نقل قول باید ثابت باشد در غیراین صورت علاوه براین که ضد قانون کار کرده اید ممکن است با مشکل مواجه شوید.از آنجا که ثبت نام، آدرس و شماره تلفن ضروری است میتوانید از پیش فرض استفاده کنید. استفاده ازیک فایل متنی ازراه هاییست که برای نوشتن نام، آدرس و شماره تلفن وجود دارد و شما میتوانید آن را درهر کجا که به آنها نیاز دارد قرار دهید و در هنگام بروز رسانی کردن آنها راکپی کنید. به این روش اطلاعات شما همیشه ثابت و دقیق می ماند. سپس ایمیلی را که میخواهید برای کسب و کار و وب سایتتان استفاده کنید را وارد نمایید.

 

با وجود اینکه این یک فیلد اختیاری است اما به شما توصیه می کنم که ازآن استفاده کنید استفاده ازآن میتواند مفید باشد و شما میتوانید در آن 200 کاراکتر توضیح نیز بنویسید. درصورتی که بااستفاده ازکلید واژه های هدف بتوانید کسب کار خود را توضیح دهید و مشتری را ترقیب کنید که شمارا درمیان رقیبانتان انتخاب کند میتوانید از این کلیدواژه ها استفاده کنید.

 

در مرحله بعد در صورت تمایل دسته هایی را، در لیست انتخاب نمایید (هنگامی که شروع به تایپ می کنید دسته بندی ها ظاهر میشوند). شما همچنین میتوانید لینک دسته بندی دیگری رابرای انتخاب پنج دسته استفاده کنید. Location settings و Service Areas نمایشگر آنند که شما به سمت مشتریان میروید یا مشتریان به سمت شما میایند. به عنوان مثال اگر یک شرکت طراحی سایت دارید به احتمال زیاد مشتریان به سمت شما میایند. همچنین شما می توانید ساعت کاری و تعرفه هارا مشخص کنید. شما قادر هستید هر اطلاعاتی را که میخواهید در لیست قراردهید. به یاد داشته باشید که مشتری های بالقوه در آخرین لحظه جستجو میکنند و اگر بدانند در زمان مشخصی باز هستید ویا کارت اعتباری می پذیرید به سمت شما بیایند.

 

آخرین فیلد Additional Details است و این قسمتی است که باید خلاقیت داشته باشید. اگر شما میخواهید درباره کسب و کار حرفی بزنید باید در این بخش بنویسید. به دلیل اهمیت بالای این بخش قبل از پرکردن این بخش با دقت فکر کنید. بعد از پایان فرم باید لیست کسب و کار خودرا پیش ازقراردادنش تایید نمایید. Google+Local یک کدتاییدی را برایتان ارسال مینماید که با این کار را با آدرس کسب و کار، شماره تلفن و هنگامی که آن را دریافت کردید انجام میدهید. شما باید آن رادر اکانت Google+Local وارد کنید تا آن تایید کنید که صاحب کسب و کار مورد ادعای خود هستید. وقتی که لیست گزاری آنلاین شد، شما میتوانید برگردید و آن را ویرایش کرده و یا عکس و ویدیو و چیزهایی که در آن قرار ندارند را اضافه کنید.

 

عضویت در خبرنامه