بکلینک

بکلینکها هنوز تاثیر زیادی در رتبه بندی سایتها دارند. در این سال نیز هیچ فاکتور رتبه بندی با اهمیت و تاثیر گذارتر از بکلینکها نخواهد بود. خوب است به مقالات مربوط به لینک و بکلینک در سایت www.panidweb.cpm  نگاهی بیندازید. می توان از رتبه بندی صفحات توسط گوگل نیز به عنوان معیاری برای شناسایی وب سایتهای معتبر استفاده کنید.

CRT یکی معیار های اصلی گوگل

CRT یکی معیار های اصلی گوگل در رتبه بندی است. نرخ کلیک crt نیز یکی از معیار های مهم بهینه سازی سایت است که گوگل برای رتبه بندی در نظر می گیرد. میزان بالای کلیک یک صفحه معمولا نشان دهنده این است که آن صفحه از نظر کلمات کلیدی مورد جستجو، در رده بالایی قرار دارد. سئو داخلی طراحی صفحات بهم پیوستگی تامین محتوای در سئو اهمیت زیادی دازند.

 مرتبط بودن محتوا

 مرتبط بودن محتوا با عبارت مورد جستجو نیز به یکی از مهمترین فاکتورهای سئو تبدیل شده است. هرچند وجود بکلینکها تاثیر زیادی در رتبه بندی سایت دارند. مسئله فقط کمیت آنها نیست، بلکه بکلینکها باید به صفحات لینک داده شده مرتبط باشند. برای بررسی عبارت کلیدی مورد استفاده در سایت خود و سایر سایت ها می توانید از  https://ahrefs.com استفاده کنید.

واکنش مخاطب و میزان اشتراک گذاری

واکنش مخاطب و میزان اشتراک گذاری یک صفحه در رسانه های اجتمایی می توناند در کلمات کلیدی خواص، آن صفحه را به بالاترین سطح برساند. مخاطبینی که صفحات اجتماعی پر مخاطب دارند، اشتراک گذاری صفحات شما در رسانه های اجتماعی مانند فیسبوک تیویتر اینستاگرام می توانند به سرعت محتوای شما را پخش کنند و در آن کلمه خواص شما را به رتبه بالا برسانند. مردم مطالب معمولی و خسته کننده را به اشتراک نمی گذارند. بنابراین اگر می خواهید رساینه اجتماعی نقش موثری در سئو سایت شما داشته باشند، باید محتوای خلاقانه و جدید داشته باشید.

 بازسازی و به روز رسانی

 بازسازی و به روز رسانی صفحاتی که می خواهید در رتبه بالای قرار بگیرد غافل نشوید. در سئو باید حواستان به زیبای و کاربر پسند بودن ظاهر سایت باشد. نکته دیگر اینکه بسیاری از مدیران سئو و مسئولین سایت ها تصور نادرستی از "محتوای جدید" دارند. منظور از محتوای جدید این نیست که هر روز یک مطلب جدید در سایت بگذارید برای این منظور، می توانید همان مطلبی که قبلا در سایت قرار داده اید بازسازی و یا تکمیل کنید.

توصیه تخصصی سئو: همیشه قبل از ایجاد یک محتوا، آن را از قبل طرح ریزی کنید. بدونه برنامه به سراغ مقالات مختلف نروید و از هرکدام بخشی را برای محتوای خود بر ندارید.

 سرعت لود

سرعت مهم است اما به چه قیمیت؟!   سرعت خیلی مهم هست اما بخواهید سایت پرسرعتی داشته باشیدکد نویسی را کمتر کنید و بیشتر به محتوا بپردازید اما همچیز هم نمی شود فدای سرعت کرد. همان قدر که پر سرعت بدن سایت مهم هست سازگاری آن با گوشی یا تلفن همراه اهمیت دارد.

 کلمه کلیدی

برای صفحات فقط یک کلمه کلیدی اصلی در نظر بگیرید. از بکار بردن کلمات کلید همسان در مقالات مختلف، خودداری کنید. سعی کنید برای هر صفحه منحصرا یک کلمه کلیدی اصلی در نظر بگیرید. و بروی همان کلمه تمرکز نمایید. از راهبرد یک صفحه یک کلمه کلیدی اصلی پیروی کنید، نتیجه اش را خواهید دید. نیازی نیست درباره کلمه کلیدی یکسان، مقاله متعددی بنوسید. فقط یک کلمه کلیدی اصلی انتخاب نمونه و بران تمرکز کنید. به منظور گسترش لینک دهی داخلی، می توانید فهرستی از کلمات کلیدی ثانویه را نیز در نظر داشته باشید.

 

 سئو همیشه در حال تغییر و تحول است. هرکسی در این زمینه تجربه دارد که ممکن است بادیگران تفاوت داشته باشد، گوگل به شما نمی گوید چه چیری مهم است و چه چیزی نیست پس توصیه می کنم راه خودتان را بروید و تجربیات جدید کسب کنید، خودتان مواردی را امتحات کنید و بببینید که کدام مورد تاثیر گذار تر است امیدوارم شما در بالاترین رتبه قرار بگیرید 

البته ما همیشه کمی بالاتربم ....

 

 

عضویت در خبرنامه