افزونه All in One SEO Pack

All in One SEO Pack: 1. بهینه سازی عنوان، توضیحات و ... : این افزونه میتواند به صورت خودکار برای صفحات سایت ورد پرس شما متاتگ های description، Title، keywords را ایجاد کند البته شما میتوانید این موارد را تغییر دهید.

2. امکانات استفاده در Custom Post Types: این افزونه در نسخه های جدید خود این امکانات وردپرس سازگار شده است و اگر شما برای نوشته های سایت خود از Custom Post Types استفاده میکنید برای بهینه سازی آن ها نیز میتوانید به راحتی از این افزونه استفاده کنید.

3. سادگی در استفاده: افزونه All in One SEO Pack بسیار ساده طراحی شده است و شما میتوانید خیلی راحت باآن کارکنید فقط کافیست آن راروی سیستم مدیریت محتوای وردپرسی خود نصب کنید.

4. سازگاری با دیگر افزونه ها: این افزونه یک افزونه قدیمی و ریشه دار است و با بسیار ازافزونه های دیگر سئو سازگاری دارد و شما میتوانید درکنار آن ازسایر افزونه های سئو استفاده نمایید.

5. سبک بودن: این افزونه به دلیل نداشتن امکانات خیلی متنوع به یک افزونه سبک تبدیل شده است. سبک بودن از مزیت های خیلی خوب یک افزونه است که این افزونه این ویژگی رادارا می باشد. ویژگی های بالا پنج ویژگی از ویژگی های افزونه All in One SEO Pack می باشد امیدوارم بامعرفی این پنج ویژگی پاسخ گوی برخی ازسوالات شما کاربران شده باشیم.

 

عضویت در خبرنامه