افزونه نقشه ساز

افزونه Google XML Sitemap یکی ازافزونه های ورد پرسی برای ساخت نقشه سایت XML می باشد. دراینجا ما قسط داریم شما رابا برخی ازامکانات این افزونه آشنا کنیم.

1. نداشتن مشکل: این افزونه مدت هاست که درحال توسعه است و دراین روزها به نقطه اوج خود رسیده و میتوان گفت درحال حاضر این افزونه بدون مشکل است.

2. ساخت نقشه سایت های فشرده سازی شده: این افزونه قابلیت ساخت نقشه سایت های فشرده سازی شده رابه صورت XML دارد. موتورهای جستجوگر به خاطر سبک بودن و بالا بودن سرعت لود این فایل ها توجه ویژه ای به آن ها دارند.

3. قابلیت بروزرسانی خودکار: شما هنگامی که ازاین افزونه استفاده میکنید با بروزرسانی نوشته ها ویا ایجاد مطلب جدیدی در سایت، نقشه سایتتان به صورت خودکار به روزرسانی میشود و شما میتوانید تنظیم کنید که به موتورهای جستجوگر گزارش بدهد. این کارباعث افزایش رتبه سایتتان میشود.

4. افزودن نظرات و امتیازات به نقشه سایت: هنگامی که کاربران نسبت به سایت شما نظر میدهند و یا امتیازی میدهند، این افزونه به صورت خودکار به روزرسانی می شود و نظرات و امتیازاتی راکه کاربران به سایت شما میدهند رابه نقشه سایت شما اضافه میکند.

5. داشتن تنظیمات کامل: شما با این افزونه میتوانید وجود برچسب ها، دسته بندی ها و... درنقشه سایت خود تنظیم کنید. برای این کار باید به قسمت تنظیمات در بخش مدیریت و قسمت پیشخوان بروید و هربخش رابه گونه ای که می خواهید تنظیم کنید.

6. سازگاری با افزونه های دیگر: افزونه Google XML Sitemap قابلیت سازگاری بابیشتر افزونه های دیگر رادارا می باشد.

7. سازگاری با موتورهای جستجوگر محبوب: موتورهای جستجوگری که دربین کاربران محبوبیت بالاتری برخوردار هستند مانند گوگل و یاهو تمامی محتوا این افزونه رابه راحتی میخوانند و این کار برای سئو سایت شمادر این موتورهای جستجوگر بسیار بااهمیت میباشد. این افزونه در کنار تمامی امکانات خوب بالا یک مشکل برای کسانی که از قابلیت ساخت چند بوسلیه یک وردپرس استفاده می کنند دارد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت پانید

 

 

عضویت در خبرنامه