انتخاب بهترین کلید واژه

در نخستین گام باید دانست که شما محتوای مد نظر خود را با چه عبارتی می خواهید در گوگل بالا بیاورید.با توجه به این موضوع میبایست جذاب ترین کلید واژه ها را از نظر مخاطب برای سایت خود انتخاب کنید. بدین منظور میتوانید از ابزار suggestion و trends برای انتخاب کلید واژه مناسب استفاده کنید.

 

 

درج بهترین محتوا

پس از شناخت رقبای اصلی خود در صفحه اول گوگل در مرحله بعد میبایست محتوای بهتری نسبت به آن ها در سایت خود قرار دهید.با توجه به کیفیت ضعیف محتوای بیشتر سایت های رقیب،حفظ کیفیت محتوا یکی از بهترین راه ها برای بالا آمدن رتبه سایت در گوگل است.

 

 

کلمات کلیدی در عنوان صفحه

یکی از نکات مهم در سئو این است که حداقل از یک عبارت کلیدی در عنوان صفحه خود استفاده کنید. همچنین از کلمات کلیدی در بخش header استفاده کنید و آنها در هر پست بالاتر از سایر عبارات قرار دهید.

 

 

سئو کردن عکس

چنانچه مطلب شما محتوی عکس است، حتما نکات سئو آن را رعایت کنید و در تگ title عکس عنوان را ذکر کرده و عبارات کلیدی را در تگ alt عکس بیاورید.

 

 

درج لینک داخلی

درج لینک داخلی سبب میشود زمانی که دیگران پست های شما را کپی کنند این لینک ها به بک لینک هل هدفمند و کارامد تبدیل شوند.به علاوه در تلاش باشد تا به صفحات قدیمی خود هم لینک بدهید و آنها را ویراش کنید.

 

 

عضویت در خبرنامه