۱.تیترهای سوالی

 

تیرهای سوالی در اکثر مواقع حس کنجکاوی مخاطب را برمی انگیزانند.چرا که زمانی ذهن انسان در مواجه با سوالی که جوابش را نمی داند ناخودآگاه درگیر یافتن پاسخ می شود.از آنجایی که پاسخ در دل مطلب شماست،مخاطب شروع به خواندن مطلب شما میکند.

۲. استفاده از تجربیات

در تیتر های خود از تجربیات، شکست ها، اشتباهات و درس هایی که از زندگی یاد گرفته‌اید یاد کنید. چرا که همیشه افراد به خواندن داستان زندگی انسان ها علاقه مندند و گاها از تجربیات آنها در زندگی شخصیشان بهره میگیرند.

 

۳. شوک بدهید

 

در اینجا مقصود این است که تیترهایتان حاوی مطالب دور از ذهن باشد. البته توجه داشته باشید که در نوشتن اینگونه تیترها از مطالب کذب و دروغ جدا دوری کنید.

 

۴. آموزگار باشید

 

همه ما دروجود خود میل به یاد گرفتن داریم. پس از همین پتانسیل برای نوشتن تیترهای جذاب استفاده کنیدو به کاربر بگویید که چطور فلان کار را انجام دهد.

 

۵. مشکلات را شکلات کنید

 

همه‎ی ما در زندگی دغدغه و گرفتاری های مخصوص به خود را داریم. بنابراین از این قلاب برای نوشتن تیترهای جذاب و شکار مخاطب استفاده کنید.در اینجا باید تمام تلاش خود را بکار گیرید تا به کاربر القا کنید که قادرید مشکلش را حل کنید. برای مـثال تیتر ”چگونه از ورشکستگی نجات پیدا کنیم” جذب کننده ورشکستگان یا افرادی با وضع مالی نابسامان است.

 

 

 

 

عضویت در خبرنامه