آموزش سئو سایتاگر شما صاحب کسب و کاری هستید ، استفاده از یک استراتژی موتورهای جستجو ثابت و واقعی و مشخص نتایج خوبی را خواهد داشت.برای اولین بار در تاریخچه بازرگانی ، کاربران نیت های واقعی خود را ب استفاده از عبارات تایپ شده تان در موتورهای جستجو بیان میکنند

 آموزش بهینه سازی سایت(بخش چهارم)

بیش از هر زمانی نتایج تلاشهای سئو را به عنوان یک کانال بازرگانی اندازه گیری میکنند با وجودی که موتورهای جستجو هزینه ای برای قرار دادن وب سایت شما در لیست دریافت نمیکنند ولی برنامه ریزی و پیاده ریزی سئو سازمان بی شک مجانی نیست .

 

شما باید بعد طراحی سایت خود زمان و هزینه ای صرف آن کنید و منابعی برای انجامش پیدا نمایید خبر خوب این است که با اینکار میتوانید به نتایج تجاری برجسته ای دست یابید.بازدید کنندگان بیشتری بدست آورید و تاثیر تلاشهای را اندازه گیری کنید و سرمایه گزاری خود را بازگردانید .

 

هر روزه محتویات بیشتری در اینترنت ظاهر میشود و مشتری های شما برای گرآوری انها نیاز به موتورهای جستجو دارند در واقع هر چه شبکه ی اینترنت بیشتر گسترش یابد، استفاده از موتورهای جستجو نیز رشد بیشتری می یابد. مردم با جستجو پاسخ پرسشهای خود را پیدا میکنند، محصولاتی را میخرند ، غذا خوری ها را پیدا میکند، بلیطهایشان را تهیه میکنند، از خبرها مطلع میشوند، همه اینها با جستجو در اینترنت ممکن است.ولی این کار دیگر در بین کامپیوترهای خانوادگی انجام نمیشود. با سیل موبایلها و دستگاه های تبلت ما میتوانستیم در مورد هر چیزی در جهان جستجو کنیم. چیزی که مردم در مورد نیتهایشان جستجو میکنند، یا بخشهایی که میخواهند لحظه ای در زمان را برای ان صرف کنند و این اساسا یک جستجوی تجاری است.

 

اگر شما به دنبال مسیر های اسکی در کالیفرنیا هستید یا میخواهی جایی را برای خرید یک دوربین دیجیتال پیدا کنید، درک و واکنش دادن نسبت به آنها توسط تاجران آسان است. نقش موتورهای جستجو منطبق کردن کوئری های جستجو کاربران به صفحاتی است که به مبحث ارتباط دارد و اگر شما دوربین میفروشید، با این معناست که میتوانید محتوای مرتبطی برای براورده کردن نیاز جستجو گران تهیه کنید. یک بهینه سازی سایت خوب میتواند ترافیک مرتبطی برایآنچه به دنبالش هستید را داشته باشد ولی بیش از آن ، یکی از بزرگترین مزایای بهینه سازی موتورهای جستجو قابلیت اندازه گیری نتایج میباشد.شما میتوانید از داده های تحلیلی وب سایت برای فهمیدن موفقیت شما در بدست اوردن کاربران موتور جستجو استفاده کنید و شما میتوانید بفهمید که اعمال کاربران با هاداف شما سازگار است یا خیر؟ شما میتوانید تاثیر محتوا را در جذب و پیشبرد کاربران در بخشهای فروش را ارزیابی نمایید و شما میتوانید عملکرد انها را ارزیابی کرده و کم و کاستی آنها را در وب سایتتان دریابید. با در نظر گرفتن پولی که با یک جستجوی ساده دریافت میکنید میتوانید بازده ی سرمایه گزاری بر کانال سئو خود را اندازه گیری نمایید.

 

 

عضویت در خبرنامه