بهینه سازی سایتما چگونه بهینه سازی یک صفحه برای عبارت کلیدواژه ای هدف با استفاده از آدرس، عنوان و محتوای کلی صفحه پرداختیم ولی تهیه بهینه سازی و سئو صفحه ممکن است دشوار باشد و ما میتوانیم فرصتهای بیشتری نیز برای ارتقا پیدا کنیم. برای انجام اینکار، ما میخواهیم از ابزار on-page report card استفاده کنیم که بخشی از جعبه ابزار SEOmoz PRO میباشد. اگر در مورد سئو جدی هستید

 

آموزش بهینه سازی سایت(بخش هجده)

باید از یک اکانت SEOmoz PRO استفاده کنید که ابزارهای مختلف طراحی شده برای بهینه سازی موتورهای جستجو را در اختیارتان قرار میدهد. حال برگشته و صفحه backpacking tours را در وب سایت Explore California بررسی میکنیم. ما تعیین کرده ایم که این صفحه برای عبارت ' backpacking tours in california' بهینه سازی و سئو شده است و ما بسیاری از المانهای طراحی سایت و صفحه که میتوانند بهینه سازی شوند را بررسی نمودیم ولی ما واقعا تغییری در این صفحه نداده ایم. این صفحه را در ابزار باز میکنیم تا توصیه هایی برای ارتقا بگیریم.ابتدا عبارت کلیدواژه ایی را اضافه میکنیم ' backpacking tours in california ' و سپس آدرس صفحه مورد نظر برای تحلیل را وارد میکنیم .سپس بر روی دکمه grade my on-page optimization کلیک میکنیم و اجازه میدهیم تا کار ابزار به پایان برسد.

بعد از ان صفحه ایی خواهید دید که در حال حاظر بهینه سازی نشده است و کارهای زیادی میتوان انجام داد.بعد از اینکه نمرخ شک آور F را گرفتیم میتوانیم به پایین صفحه برویم و ببینیم که ابزار کارهای زیادی را برای انجام به ما توصیه کرده است که میتواند باعث بهینه سازی و سئو هر چه بهتر در طراحی سایت برای کلیدواژه های هدف گردد.

عوامل تحلیل شده برا اساس سطحی از اهمیت گروه بندی شده اند و ما میتوانیم این اولین بخش به ما امتیازی از تعداد دفعات نمایش یافتن کلیدواژه در بخشهای مختلف صفحه نشان میدهد. در اینجا عبارت کلیدواژه ای در عنوان نمایش نمی یابد، نه ادرس ، نه در توضیح نه در هیچ یک از هدرها نه هیچ جایی از بدنه یا هیچ جایی از متن یا در هیچ جایی از تگهای alt اگر شما یک موتور جستجو بودید، آیا به این صفحه برای این عبارت کلیدواژه امتیاز میدادید؟ احتمالا نه. همینطور که پایینتر در صفحه میرویم جند جزییات در مورد مصرف ابزار را میبینیم برای چیزهایی که صفحه دراختیار دارد شما همچنین میتوانید ببینید که این اقدام در چه سطحی از دشواری قرار دارد. easy moderate یا difficult .

اگر شما به دنبال راهی سریع برای ارزیابی صفحات سایت هستید،در کنار اقدامات توصیه شده این ابزار برای شما تهیه شده است و با دنبال کردن توصیه ها برای روشن سازی عناصر صفحات وب میتوانید به موتورهای جستجو بهینه سازی محتوای خود را نشان دهید.

 

عضویت در خبرنامه