آموزش بهینه سازی سایت(بخش نوزده)یک استراتژی مهم برای رشد نمایشهای سایت شما در موتورهای جستجو که همیشه از محتوای منحصر به فرد، جدید و با کیفیت استفاده نمایید. ولی تنها 24 ساعت در روز وجوددارد و انجام اینکار با منابع شخصی میتواند کمی دشوار باشد.

 

آموزش بهینه سازی سایت(بخش نوزده)

 خوشبختانه شما میتوانید علاقه و آگاهی بازدیدکنندگان سایت خود را سنجیده و محتوای جدیدی برای خود بسازید و این به عنوان محتوای ساخته شده توسط کاربر شناخته میشود

محتوای ساخته شده توسط کاربر، محتوای است که بازدیدکنندگان عادی وب سایت برای شما میسازند و با استفاده درست از ان، میتواند باعث سئو و بهینه سازی شود. حال به چند نمونه از این محتوا میپردازیم. کامنتهای وبلاگ و انجمن ها نمونه ای از انها هستند که مردم میتوانند دیدگاه خود را در مور محتوای سایت شما و طراحی سایت شما بگذارند.

برخی از وب سایتها با ایجاد کامنتهای حرفه ای و ایجاد رای گیری بین کاربران برای اندازه گیری تعداد اعضای یک گروه گام را فراتر گذاشته و با اجازه دادن به شرکت کنندگان و دیگر حرفه ای ها از خارج از سازمان برای نوشتن پستهای وبلاگ و مقالات میتواند یک راه عالی برای پست کردن محتوای جالب و جدید و ترقیب دیگران برای گذاشتن کامنت برای آن محتوا باشد.

اگر شما محصولی در سایت خود میفروشید، شما میتوانید کاربران را قادر سازید تا نظر خود را درمورد محصول بگذارند تا محتوای جدید و مربوطی ساخته شود. همچنین شما میتوانید راهی برای سازماندهی و نمایش این نظرات پیدا کنید و راه هایی برای ترقیب مشتریهای بیشتر استفاده کنید. در فضای کاری ممکن است نظر مشتریان راضی خود را برای ایجاد مطالعات موردی یا مصاحبه بپرسید و توجه داشته باشید که حتما نیازی نیست از محتوای متنی استفاده کنید.اگر کاربران شما میخواهند اطلاعات جالبی را در مورد شکلی از کلیپهای ویدئویی، تصاویر و دیگر فرمتهای مدیایی به اشتراک میگذارند پس اجازه اینکار را بهشان بدهید برای هر محتوایی که میتوانید در سایت قرار گیرد به بازدیدکنندگان اجازه ی تولید محتوای جدید را بدهید و فراموش نکنید که از محتوای ساخته شده توسط کاربر در ساختار اجتماعی بهره برداری کنید.

یک دلیل اصلی رشئ این سرویسهای شبکه اجتماعی در سالهای اخیر علاقه مردم به اشتراک گزاری محتوا با افراد دیگر است و این سرویسها کار را برایشان آسان نموده است. به یاد داشته باشید که به اشتراک گزاری محتوا، علاوه بر طراحی سایت ، چه کاربر چه شما آن را ساخته باشید فرصتهای بسیاری را برای موتورهای جستجو و مردم برای پیدا کردن و دیدن محتوای شما فراهم می آورد در نهایت یادتان نرود که یک فرایند تاییدی برای قرار دادن نظرات و پستهای بازدیدکنندگانتان استفاده نمایید. متاسفانه جهان پر از افراد بد دهن، ربات های اتوماتیک و افراد عصبانی است و انها میتوانند از این فرصتها استفاده کنند و چیزهای نامناسبی را در وب سایت قرار دهند. حتما هر چیزی را که میگذارند را ببینید و تماشا کنید

 

عضویت در خبرنامه