مقالات تخصصی طراحی سایت و بهینه سازی در این دپارتمان از سایت می پردازیم به موضوعات تخصصی درباره برند سازی و حوضه دیجیتال مارکتینگ و راهکارهای مناسب برای بالابردن کسب کار از طریق وب سایت یا شبکه های اجتماعی معروف در تجارت الکترونیک ایران.

طراحی سایتشما می توانید با مراجعه به سی ام اس یا مدیرمحتوای پانید بصورت آنلاین برای خود سایت یا اپلیکیشن بسازید. پانید مدیرمحتوای کاملا بومی که توسط تیم برنامه نویسی شرکت پانید وب ساخته شده است و قابلیت کشیدن و رها کردن را دارد. این مدیر محتوا اعلاوه  بر سایت اپلیکیشن اندروید  را هم می توانید داشته باشید و برگ برنده پانید این است که اپلیکیشن پانید وب کالا با سایت سازگار دارد و شما نیاز به طراحی جداگانه ندارید خیلی راحت سایت مورد نظرخود را باچند کلیک بسازید.

طراحی قالب مدیر محتوای پانید اختصاصی گامی مهم برای نمایش ایده‌های شما در دنیای وب است اما با سبکی منحصر به خود شما! اگر علاقه‌مندید قالب اختصاصی خود را داشته باشید اما با سوالات زیادی مواجه شده‌اید یا به دنبال یک تیم مورد اعتماد برای پیاده‌سازی طرح دلخواه خود هستید، پیشنهاد می‌کنم قبل از هر کاری ابتدا این راهنما را کامل مطالعه نماید. برای اینکه کسب و کار شما همیشه متمایز از رقبا باشد حتما از گزینه قالب اختصاصی پیروی نماید تا کدهای اضافه در طراحی وب سایت شما کاملا حذف شود و روند بهینه سازی سایت شما به درصدهای بالاتری رسد.

طراحی سایت طراحی سایت بدون کدنویسی، عنوانی که برای دست‌یابی به یک سایت زیاد جستجو می‌شود. عبارت طراحی سایت معمولاً در ذهن‌ها فعالیت کدنویسی را شکل می‌دهد. اما آیا این امکان وجود دارد که بدون نیاز به کد نویسی یک سایت راه‌اندازی کنیم؟ بله پاسخ سوال مثبت است! بله طراحی سایت بدون برنامه‌نویسی هم ممکن است. اما شاید کلمه‌ی طراحی در اینجا زیاد صحیح نباشد. طراحی زمانی اتفاق می‌افتد که شما قصد خلق اثر جدیدی را دارید یا زمانی که می‌خواهید ایده‌پردازی کرده و طرحی را بنا کنید. اما در مراحل طراحی وب سایت بدون کدنویسی ما طراحی خاصی را انجام نمی‌دهیم بلکه معمولاً از طراحی‌های موجود استفاده می‌کنیم. گاهی هم می‌توانیم آنها را تغییر دهیم یا شخصی سازی کنیم. خب بیشتر از این به جزییات نمی‌پردازم و وارد بخش اصلی موضوع می‌شویم. در این مقالهتمام جزییات بحث ساخت سایت بدون کدنویسی را بدانید.

برند سازیاحتمالاً به‌عنوان یک کسی که دستی بر آتش کسب‌وکار دارد اطلاعات زیادی در رابطه با کسب‌وکار خود و حوزه‌ای که در آن فعالیت می‌کنید دارید، اما هیچ بعید نیست که نتوانید تعریف دقیقی از «برند» و «برندینگ» ارائه بدهید. البته غیرممکن است که بارها و بارها این کلمات را نشنیده باشید و یک درک کلی از آن‌ها در ذهنتان شکل نگرفته باشد، اما پیاده‌سازی صحیح سیاست‌های برندینگ بدون درک دقیق چنین مفاهیمی دور از ذهن به نظر می‌رسد. لذا در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با برند و برندینگ و مفاهیم مرتبط با آن‌ها آشنا کنیم.