طراحی قالب مدیر محتوای پانید اختصاصی گامی مهم برای نمایش ایده‌های شما در دنیای وب است اما با سبکی منحصر به خود شما! اگر علاقه‌مندید قالب اختصاصی خود را داشته باشید اما با سوالات زیادی مواجه شده‌اید یا به دنبال یک تیم مورد اعتماد برای پیاده‌سازی طرح دلخواه خود هستید، پیشنهاد می‌کنم قبل از هر کاری ابتدا این راهنما را کامل مطالعه نماید. برای اینکه کسب و کار شما همیشه متمایز از رقبا باشد حتما از گزینه قالب اختصاصی پیروی نماید تا کدهای اضافه در طراحی وب سایت شما کاملا حذف شود و روند بهینه سازی سایت شما به درصدهای بالاتری رسد.

چه زمانی به طراحی قالب اختصاصی نیاز است؟

نیاز به گرافیک اختصاصی به فرد و غیرتکراری دارید: اگر از قالب‌های آماده استفاده کنید باید انتظار داشته باشید که پوسته و ظاهر سایت شما در صدها سایت دیگر تکرار شود. اگر دوست دارید منحصر به فرد باشید و ظاهر سایت شما متعلق به خودتان باشد پس باید به فکر سفارش طراحی قالب وردپرس باشید.

 

طرحی خاصی مد نظر دارید: اگر جزو افرادی هستید که به ظاهر سایت خود فکر کرده‌اید، ایده و طرح‌های خاصی مد نظر دارید، قطعاً طرح‌های آماده نیاز شما را رفع نخواهند کرد.

 

روی برند سازی کسب و کارتان کار می‌کنید: اگر برند بودن جزو اهداف شماست قطعاً طرح‌های آماده که توسط بسیاری از افراد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند، مناسب شما نخواهد بود.

به امکانات ویژه‌ای نیازمندید: برای مثال در وب سایت فروشگاه نیاز به جستجو محصول بر اساس تاریخ انتشار دارید ولی قالب‌های فروشگاهی این امکانات را ندارند.

 

به امنیت سایت و فایرواال خود اهمیت می‌دهید: برایتان مهم است کدهای قالبی که برای سایتتان استفاده می‌کنید به صورت استاندارد و ایمن نوشته شده باشند، حریم خصوصی کاربر حفظ شود، در قالبتان کدهای مخرب وجود نداشته باشد و خلاصه نکات کلیدی امنیتی در کل قالب رعایت شده باشد. در این زمان به شخص یا شرکت معتبر و آگاهی احتیاج دارید تا قالب استانداردی را برایتان طراحی کند.

 

بهینه سازی سایت برایتان مهم است: اگر جزو افرادی هستید که همواره علاقه‌مندید که کاربران، سایت شما را راحت‌تر در نتایج گوگل پیدا کنند، سایتتان برای موتورهای جست و جوی گوگل بهینه باشد و در یک کلام فاکتورهای سئو در آن رعایت شده باشد پس هر قالب آماده‌ای مناسب شما نخواهد بود.

 

سرعت وب سایت برایتان اهمیت دارد: اغلب قالب‌های آماده با افزودن آپشن‌های متعدد برای جذب کاربران متفاوت، دارای کدهای بسیار زیادی هستند که ممکن است خیلی از آنها برای شما کاربردی نداشته باشد. این کدها فقط سرعت سایت شما را پایین می‌آورند و همین نکته ممکن است موجب کم شدن تعداد کاربران و افت جایگاه شما در نتایج گوگل شود.

قالب اختصاصی

 

طراحی اختصاصی قالب

با توجه به رقابتی شدن کسب و کارها در اینترنت و اهمیت پیدا کردن برند سازی دیگر یک وب سایت معمولی و یا یک وبلاگ نمی تواند معرف و نماینده خوبی از شرکت یا سازمان شما در دنیای مجازی باشد. شما برای اینکه بتوانید اعتماد مخاطبین را جلب کنید باید از هماهنگی در طراحی هویت بصری بهره مند باشید. برای این منظور نیازمند طراحی منحصر به فرد برای قالب سایت، کارت ویزیت، اوراق اداری و… هستید. ایجاد هماهنگی بین المان های تبلیغاتی باعث میشود تا مخاطبین شما را به عنوان یک سایت و برند معتبر بشناسند و از دنیای مجازی به شما اعتماد کنند.