طراحی سایتشما می توانید با مراجعه به سی ام اس یا مدیرمحتوای پانید بصورت آنلاین برای خود سایت یا اپلیکیشن بسازید. پانید مدیرمحتوای کاملا بومی که توسط تیم برنامه نویسی شرکت پانید وب ساخته شده است و قابلیت کشیدن و رها کردن را دارد. این مدیر محتوا اعلاوه  بر سایت اپلیکیشن اندروید  را هم می توانید داشته باشید و برگ برنده پانید این است که اپلیکیشن پانید وب کالا با سایت سازگار دارد و شما نیاز به طراحی جداگانه ندارید خیلی راحت سایت مورد نظرخود را باچند کلیک بسازید.

 

سایت ساز drag and drop دراگ و دراپ پانید وب , منظور از دراگ اند دراپ یعنی کشیدن و رها کردن , چند کلیک و دراگ اند دراپ میتوانند صفحات را به سلیقه خودشان طراحی کنند. ساخت سایت پانید بصورت دراگ و دراپ , با درگ و دراپ این المان ها در صفحه به راحتی وب سایت و فروشگاه آنلاین خود را طراحی کنید. نرم افزار قابلیت دراگ و دراپ دارد و به کاربر امکان انجام تغییرات مورد دلخواه را می دهد. سیستم‌های سایت ساز دراگ & دراپ است که به راحتی می‌توانید قسمت‌های مختلف سایت را با استفاده از این ابزار و جا به جا کردن طراحی نمایید. قالب پانید ساخت و ساز دارای یک صفحه ساز رایگان درگ و دراپ است که به کمک این صفحه ساز به راحتی میتونید صفحات مختلفی رو برای سایت طراحی کنید. ایجاد وب سایت رایگان از طریق سایت ساز آنلاین میسر می‌باشد. ساخت سایت رایگان بوده اما برای انتقال به دامنه ی دلخواه شامل هزینه می باشد. با سایت ساز آنلاین و فروشگاه ساز آنلاین بصورت دراگ و دراپ Drag & Drop وب سایت خود را کاملا آنلاین و رایگان به سادگی کشیدن و رها کردن بسازید. طراحی وب سایت حرفه ای کمک می کند که کسب و کار شما به صورت آنلاین قابل اعتماد باشد. هنگامی که شما آماده ساخت یک وب سایت هستید، گزینه های مختلفی وجود دارد. سایت ساز رایگان و آنلاین با با ابزار دراگ و دراپ خود به شما امکان تغییر در قالب وب سایت را به راحتی می دهد. همچنین دارای سرویس آمار سایت می باشد.

طراحی سایت

سایت ساز پانید اولین سایت ساز ایرانی با قابلیت ساخت و طراحی سایت به روش Drag & Drop نمیباشد و نیاز به هیچ گونه دانش برنامه نویسی برای طراحی یک سایت ندارد . شما می توانید با ویرایشگر قالب سایت ساز آنلاین ظاهر سایت خود را منطبق با سلیقه خود ایجاد کنید. همچنین این امکان را خواهید داشت تا قالبهای مختلفی را طراحی و با نام دلخواه ذخیره کنید و هر زمان که خواستید آنها را منتشر کنید. قابلیت Drag & Drop این ویرایشگر به شما این امکان را میدهد تا قالب مورد نظر خود را به سهولت و مطابق با سلیقه خود طراحی کرده و باعث افزایش سرعت در طراحی سایت میشود . شما میتوانید بدون هیچ گونه محدودیت با سایت ساز  آثار ، خدمات و محصولات خود را در وب انتشار دهید . راه اندازی آنلاین سایت در سایت ساز پانید تنها 4 دقیقه طول میکشد . 

 

با استفاده از این حرکت می توان اعمال مختلفی را میان دو شئ در واسط های کاربری گرافیکی انجام داد (صفحه ساز). کپی کردن یا انتقال یک فایل از مکانی به مکان دیگر، درخواست حذف فایل، کپی کردن متن از یک فیلد متنی به فیلد متنی دیگر یا جابجایی بخشی از متن در نرم‎افزارهای واژه پرداز، افزودن آیتم به یک لیست، سازماندهی و جابجا کردن آیکون ها در محیط Desktop ویندوز و … از جمله کاربردهای رایج این حرکت می باشد. گفتنی است الزاما تمامی نرم افزارها از این حرکت میان اشیای مختلف موجود در واسط کاربری خود پشتیبانی نمی کنند بنابراین انتظار نداشته باشید بتوانید هر نوع آبجکتی را در هر نرم افزاری از مکانی به مکان دیگر بکشید و رها کنید. با وجود اینکه استفاده از این حرکت معمولا آسان می باشد و نیاز به مهارت پیچیده ای ندارد اما بسیاری از کاربران از وجود چنین قابلیتی در نرم افزارها با خبر نیستند و یا به دلیل گستردگی اعمال قابل انجام توسط این حرکت به درستی از کاربرد آن اطلاعی ندارند. بنابراین استفاده از راهنمای نرم افزارها می تواند به کاربر در فهم عملکرد اختصاصی این حرکت در آن نرم افزار کمک کند. 

 

 سایت ساز پانید وب

به روش Drag & Drop , کشیدن و رها کردن, طراحی سایت فروشگاه با قابلیت دراگ و دراپ , قابلیت درگ و دراپ / کشیدن و رها کردن , سیستم پیشرفته با درگ و دراپ یک سایت ساز , ایجاد برگه و صفحات با درگ & دراپ توسط لاراول , مدیر سایت به راحتی فقط با درگ و دراپ ( کشیدن و رها کردن ) , طراحی سایت فروشگاه با قابلیت دراگ و دراپ , به راحتی با دراگ & دراپ میتوان برای سایت خود صفحاتی زیبا ساخت. , ساخت سايت و ساخت فروشگاه به روش Drag & Drop , اولین سایت ساز به روش Drag & Drop , کشیدن و رها کردن - Drag / Drop , اضافه، ویرایش و حرکت کنترل , محتوا، مطالب و صفحه بندی تمامی وبسایت های زیر مجموعه , طراحی وب سایت آنلاین به روش Drag & Drop , بهترین سایت ساز ها و فروشگاه سازهای داخلی و خارجی , قالب ساز دراگ دراپ بدون کدنویسی , ساخت سايت و ساخت فروشگاه به روش Drag & Drop فروشگاه و سايت ساز آنلاین , یک صفحه ساز قدرتمند با روش طراحی drag & drop , ساخت وب سایت با قابلیت دراگ و دراپ , طراحی سایت به روش دراگ اند دراپ ,

 

برای بازدید از این محصول شرکت پانید وب می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید تا نسخه دمو را دراختیارتان قرار بدهیم.