مقالات طراحی سایت | مقالات وب

موضوعات مرتبط را طراحی سایت توسط پانید وب

 

می‌توان گفت که برندینگ شامل ذهنیتی است که شما از شرکت یا محصول یا چیز‌های دیگر در ذهن کاربران و مخاطب خود ساخته‌اید و به صورت ساده‌تر می‌توان گفت که برندینگ درک و حسی است که راجب یک فرد یا یک محصول یا حتی یک شرکت در ذهن مشتریان و کاربران شکل گرفته است.

ایمیل مارکتینگ به زبان ساده یعنی ارسال ایمیل با سرعت بالا به میلیونها نفر در سطح کشور جهت معرفی خدمات و یا محصولات خود. ایمیل مارکتینگ از آن جهت حائز اهمیت است که يكي از بهترين و به صرفه ترين روش هاي تبليغاتی است.

بوت استرپ يكي از فريم ورك هاي تولید صفحات وب است كه در طراحی سایت و وب اپلیکیشن ها کاربرد دارد. از جمله ویژگی های بوت استرپ متن باز بودن و امکان دانلود رایگان آن است.

همانطور که میدانید در دنیای تجارت امروز سایت های فروشگاه ساز پیشرفت قابل توجهی داشته و رقابت تنگاتنگی میان آنها صورت گرفته است. از این رو بسیار مهم است که در فروشگاه ساز خود کمترین خطا را داشته تا مشتریانتان را از دست ندهید. به همین جهت برای جلوگیری از این اتفاق در این بخش برخی از خطاهای رایج در فروشگاه ساز را برایتان شرح میدهیم.

همیشه این طور نیست که داشتن یک سایت تضمین کننده موفقیت و افزایش فروش شما باشد.گاهی اشتباهات موجود در سایت میتواند مشتریان بالقوه شما را نابود کند.بنابراین داشتن دانش کافی برای ساخت یک سایت به راحتی میتواند باعث کنار رفتن رقبای نه چندان کاربلد و افزایش مشتریان شما شود.

همه ما میدانیم که موفقیت تصادفی نبوده و چیزی جز حاصل زحمات و تلاش های پی در پی نیست. بنابراین دلیل آنکه بعضی سایت های اینترنتی مخاطبین بالایی دارند چیزی جز طراحی سایت و محتوای مناسب نیست.اما در این میان برخی سایت ها با وجود داشتن محتوای مناسب باز هم شکست خورده و مخاطبین خود را از دست میدهند .دلیل این اتفاق چیزی نیست جز ارتکاب به اشتباهات بی بازگشت طراحی سایت که در ادامه به شرح مهمترین آنها میپردازیم.

پورتال ها، وبلاگ ها و وب سایت ها در نگاه اول شباهت های زیادی با یکدیگر دارند و هرسه به نشر مطالب در اینترنت میپردازند اما با نگاهی دقیقتر به ساختار آنها درمیابیم که نه تنها از نظر کاربردی بلکه از نظر ساختاری نیز با هم تفاوت دارند.

همانطور که میدانید محتوای سایت یکی از مهمترین اصول در موفقیت یا شکست سایت شما میباشد. علی الخصوص آن که محتوای مناسب تاثیر بسزایی در بالا رفتن رتبه سایت در گوگل خواهد داشت. به همین دلیل محتوای شما میبایست پیوسته جدید و به روز باشد و حدالامکان از محتوای یکنواخت دوری کنید. بنابراین به منظور بهبود سئو سایت خود، در هنگام طراحی سایت فراموش نکنید که قسمتی را برای بلاگ یا اخبار در نظر بگیرید.

از آنجایی که رنگها تاثیر زیادی بر مردم دارند؛ انتخاب رنگ های مناسب و صحیح به اندازه انتخاب گرافیک و درج محتوای خوب برای سایت حائز اهمیت است.این انتخاب به اندازه ای مهم است که با رعایت اصول آن میتوانید ذهن بیننده را تحت تاثیر قرار داده و برند خود را در میان مردم محبوب کنید. از این رو در این مقاله به بیان پیشنهاداتی برای انتخاب رنگهای صحیح در طراحی سایت میپردازیم.

اگرچه در طراحی سایت تفاوت یو ای و یو ایکس برای مشتری نمایان نیست و مشتری برای هریک از این دو مورد با یک شخص سروکار دارد، اما با این حال بهتر است که برای یک خروجی بهتر روی هر یک از این زمینه ها افراد جداگانه ای فعالیت کنند.

 

این روزاها با همه گیر شدن تلگرام در جهان و علی الخصوص ایران فرصت های زیادی برای کسب و کار در این شبکه اینترنتی ایجاد کرده است.با این روش میتوان با حداقل هزینه تبلیغات گسترده به راه بیاندازید و کسب و کار خود را رونق ببخشید.

 

بر اساس نتایج تحقیقات و آمار موجود، به طور میانگین، بیش از 60% حجم خروجی وبسایت ها را تصاویر تشکیل می دهند. از این رو این موضوع در هنگام رویارویی با تصاویری با تعداد و حجم بالا بر روی سرعت بارگذاری، پهنای باند و ... تأثیر منفی خواهد گذاشت. در طراحی سایت، با توجه به اینکه قسمت عمده‌ای از پردازش بر روی یک سرور مرکزی انجام می‌شود

عضویت در خبرنامه