آموزش طراحی سایتطراحی سایت نیاز امروز کسب و کار است از آنجا که شرکت ها و اشخاص نیاز به گسترش کسب و کار آنلاین دارند، لازم است زمانی برای آموزش طراحی سایت بگذارند. در این مقاله قسط داریم بخش هایی که برای آموزش طراحی سایت لازم دارید ارائه دهیم.

 

 

 آموزش طراحی سایت | آموزش طراحی وب سایت

آموزش بهینه سازی سایت و آموزش سئو سایت در پانید

 

 قدم اول برای طراحی سایت بدون نیاز به کد نویسی  کار با مدیر محتوهای آماده است. مدیر محتوای آماده به شما کمک می کنند تا وب سایتی را بدون نیاز به دانش فنی و برنامه نویسی  طراحی نمایید از جمله این مدیرمحتوی های استاندارد می توان به جوملا، وردپرس، مدیرمحتوای پانید، اوپن کارت، مجنتو و غیره ... نام برد. آموزش چگونگی نصب این مدیر محتوی ها در وب سایتها رسمی خودشان به صورت فارسی هم آمده است.

آموزش طراحی سایت

بخش های و پیکربندی مختلفی یک سایت کامل می تواند داشته باشد که معمولا یک تیم برروی این مقوله کار می کنند اما تجربه باعث می شود شخی تمام کارهای مربوط به طراحی سایت و بهینه سازی سایت را به خوبی به انجام برساند.

HTML:

مقدماتی ترین آموزش برای طراحی سایت است که یاد گیری HTML (اچ تی ام ال) کار آسانی است و از آموزش آن لذت خواهید برد.

 CSS:

ساخت قالب و استایل دهی به صفحه ای که توسط html طراحی کرده اید نیاز به آموزش سی اس اس دارید که به تناسب مانند مرحله قبلی بسیار ساده است .

JQuery:

jQuery (جی کوئری) یکی از کتابخانه های محبوب JavaScript است و jQuery  (جی کوئری) به حق، برنامه نویسی JavaScript را آسان کرده است. یادگیری jQuery (جی کوئری)، آسان است اولین برنامه نویسی که شما نیاز به نوشتن تابع و تجزیه و تحلیل دارید جی کوئری است که همان متحرک سازی یا حرکت در بخش html و یا php  است.

php:

PHP (پی اچ پی) یک زبان اسکریپت نویسی سمت سرور است و می تواند، ابزاری قدرتمند برای ساخت صفحات پویا و داینامیک بحساب آید.

آموزش PHP (پی اچ پی): قابلیت های PHP


    PHP می تواند صفحات با محتوای داینامیک را ایجاد کند.
    PHP می تواند سمت سرور فایل ها را ایجاد کند، حذف کند، باز کند، بخواند، ویرایش کند و ببندد.
    PHP می تواند داده های فرم را جمع آوری کند.
    PHP می تواند Cookieها را ارسال و دریافت کند.
    PHP می تواند داده ها را در پایگاه داده اضافه، حذف و ویرایش کند.
    PHP می تواند دسترسی کاربران وب سایتتان را به بعضی از صفحات محدود کند.
    PHP می تواند داده ها را رمزنگاری کند.

با PHP هیچ محدودیتی در تولید HTML ندارید. شما می توانید تصاویر، فایل های PDF و حتی فایل های Flash را ایجاد نمایید. همچنین می توانید هر متنی مانند XHTML و XML را در خروجی چاپ نمایید.

 

در نهایت برنامه های فوق را تا حدی بتوانید پیش ببرید توانایی طراحی سایت را پیدا می نمایید البته در بالا ذکر شد استفاده از مدیر محتوای آماده می تواند در مرحله اول کار شما را خیلی قوی تر نماید. البته شایان ذکر است شما نیاز به هاست و دامنه در تمامی مراحل کار خود دارید که می توانید از لوکال هاست هم استفاده نماید برای تست مرحله به مرحله طراحی سایت مورد نظر .

آخرین مقوله برای کسب و کار و شکوفایی سایت در دنیای تجارت الکترونیک آموزش بهینه سازی سایت  و یا همان آموزش سئو سایت است که از اهمیت وِیژه ای برخوردار است که حتما برای آموزش بهینه سازی وقت کافی بگذارید

 

 

 

 

عضویت در خبرنامه