درب اتوماتیکدرب اتوماتیک یکی از خدماتی است که در چندسال اخیر مورد توجه همه بیمارستان ها، سازمان ها، بانک ها و اساسا هر مکانی که نیاز به درب اتوماتیک خود دارد، قرار گرفته اند. پانید نیز خدمات خود را برمبنای نیازسنجی های مشتریان خود ارائه می نماید.

 

طراحی سایت درب اتوماتیک | طراحی سایت درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک ریلی و درب اتوماتیک پارکینگ

 

طراحی سایت درب اتوماتیک توسط شرکت پانید که در سالهای اخیر به انجام رسیده است. که باعث رونق کسب و کار مشتریانمون شده است. طراحی سایت با قالب اختصاصی ما را در دیگر رقبا در صنف درب اتوماتیک متمایز ساخته است. استاندارد سازی کلیه بخش برنامه نویسی سایت و استفاده از سروهای داخلی باعث شده است سرعت لود این سایتها در ایران بسیار بالا برود.

بهینه سازی سایت درب اتوماتیک

سئو و بهینه سازی سایت درب اتوماتیک یک از سخترین کلمات در بین رقبا بوده است. ولی طراحی سایت پانید با اقتدار کامل توانسته است این نوع وب سایت را به صفحات بالا در سرچ گوگل  در کلمات درب اتوماتیک،  درب های اتوماتیک، درب اتوماتیک شیشه ای، سیستم درب اتوماتیک کابا، سیستم درب اتوماتیک لابل، درب اتوماتیک بیمارستانی برساند.

طراحی قالب درب اتوماتیک

طراحی قالب اختصاصی برای وب سایت های درب اتوماتیک زیبا با هارمونی رنگهای خاص طراحی می شود و نیاز به دقت و استفاده از تصاویر و عکسهای صنعتی با قالبهای پارلاکسی دارد. که همه در شرکت پانید برنامه نویسی می شود.

روش طراحی سایت

معمولا برای طراحی سایت درب اتوماتیک از منوهای مناسب در رابطه با سیاست شرکت استفاده می شود. استفاده از خبر نامه و ایمیل مارکتینگ می تواند بسیار مفید باشد. اما گالری محصولات و نمونه پروژه ها بی نهایت تاثیر در فروش و کسب و کار دارد.

ابتدا قالب اختصاصی طراحی می شود و سپس با در نظر گرفتن مواردی که کارفرما در صورت جلسه آورده است برنامه نویسی آغاز می شود. حدود یک هفته طول می کشد که سایت اولیه بروری اینترنت قابل دیدن شود و یکسال پشتیبانی توسط تیم پشتیبانی پانید لحاظ می شود .

 

برای طراحی سایت درب اتوماتیک می توانید با مشاوره ما تماس حاصل فرمایید...

 

 

عضویت در خبرنامه