نحوه انتخاب شرکت طراحی سایتامروزه داشتن سایت برای شرکت ها و سازمان هایی که به ارائه ی خدمات و محصولات می پردازند امریست ضروری. شما برای طراحی سایت به یک شرکت طراحی سایت احتیاج دارید که دراین مقاله معیارهایی را برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت خوب معرفی خواهیم کرد.

نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت

 

1. استفاده از یک شرکت با پشتیبانی معتبر: استفاده از شرکتی که سایت شمارا پس ازطراحی پشتیبانی کند اولین معیاریست که بایدبه آن توجه کنید چون سایت مانند یک کالا نیست و پس از خرید آن ممکن است بامشکلاتی مواجه شویدکه نتوانیدآن ها رابرطرف کنید. به شما توصیه میکنم ازشرکت طراحی سایتی استفاده کنیدکه پشتیبانی معتبری داشته باشد.

2. تعداد و کیفیت پروژه های انجام شده: از مهمترین المان هایی که برای انتخاب شرکت طراحی سایت مورد نظرتان باید توجه کنید تعداد و کیفیت پروژه های انجام شده شرکت موردنظرتان می باشد. دراین بخش باید توجه داشته باشید که ادعا کنندگان زیاد هستند و بهتره شرکتی انتخاب کنید که سابقه و تجربه کافی داشته باشد. شرکت پانیدوب یک شرکت طراحی سایت با شش سال سابقه کار و بیش از 400 نمونه کارفعال است.

3. قابلیت مراجعه حضوری: قبل از انتخاب شرکت حتما برسی کنیدکه مجموعه دفتری داشته باشد تا اگرسایتتان به مشکل برخورد بتوانید با مراجعه به دفترآن شرکت مشکلتان را حل نمایید. شرکت پانید وب با دو شعبه در سعادت آباد و شهران این امکان را برای شمافراهم کرده.

4. مجوز نظام صنفی رایانه ای: داشتن مجوز نظام صنفی رایانه ای از مواردی است که باید توجه ویژه ای به داشته باشید. مجوز این اطمینال رابه شما میدهد که تمام عمل کردهای این شرکت قانونی بوده و درآینده در صورتی که دراجرای خدمات مشکلی پیدا کردید می توانید از طریق مزاجعه به نظام صنفی مشکل خود راپیگیری کنید. پانید وب دارای مجوز نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد.

5. پیگیری از مشتریان قبلی: ازدیگر کارهایی می توانید برای اطمینال ازکیفیت یک شرکت در طراحی سایت انجام دهید صحبت کردن با مشتریان قبلی شرکت درباره کیفت کار و رعایت تعهدات و .... می باشد.

6. مراجعه حضوری قبل از شروع: در صورتی که قصد همکاری با شرکتی دارید بهتر است قبل از نوشتن قرارداد حداقل یک بار به شرکت مورد نظر بروید و نیروی کار آن را ببینید این کار باعث میشود درک درستی از وضعیت شرکت داشته باشید. پس از اطمینال از اعتبار شرکت مورد نظر درباره ی تعرفه های شرکت صحبت کنید و با نوشتن یک قرارداد سایت خود را به تولید برسانید.

 

عضویت در خبرنامه