طراحی سایت امروزه تعداد کاربران اینترنتی بسیار افزایش یافته و همین موجوب شده است که بسیاری از شرکت ها محصولات خودرا به صورت اینترنتی بفروشند این کار مزیت هایی همچون راحتی مشتری عدم نیاز فروشنده به فروشگاه و ... داشته است اما عده ای هنوز اهمیت فروش اینترنتی را درک نکرده اند و ازاین بابت درحال ضرر هستند.

فقط طراحی سایت کافی نیست

 

باتوجه به این که خیلی از شرکت هاهنوز از فروشگاه اینترنتی استفاده نمی کنند شما میتوانید باکمی سرمایه گذاری دراین بخش علاوه برتبلیغ نمودن شرکت یا فروشگاه خود میتوانید فروش اینترنتی هم انجام دهید وبا این کاربه راحتی مشتریان خودرا افزایش دهید فقط کافیست سایت خودرا زیر نظر یک کارشناس طراحی سایت و سئو نمایید. فقط طراحی سایت کافی نیست! هنگامی که یک وب سایت راطراحی میکنید تنها بخشی ازکاررا انجام داده اید برای انکه سایت شمابتواند برای شما بازار یابی کند باید به نکات زیرتوجه نمایید.

1. کیفیت طراحی سایت: کیفیت سایت باعث می شود کاربران کار های خود رابه سادگی و درمحیطی زیبا انجام دهند و دچارسردرگمی نشوند و این موجب افزایش رضایت کاربران میشود. برای طراحی سایت باکیفیت بهتر است طراحی سایت خود رابه یک شرکت طراحی سایت بسپارید.

2. انجام امور سئو و بهینه سازی سایت به منظور افزایش رتبه ی سایت در موتورهای جستجو: شما با بهینه سازی و سئو سایت خود موجب دیده شدن درصفحات اول موتورهای جست جو میشوید این کار باعث میشود مشتریان شما و افرادی که محصولات شمارا میخواهند خریداری کنند راحت شمارا پیدا کنن. این بخش بخش مهمی است و بهتر است زیرنظر یک متخصص انجام شود تا در کمترین زمان به بیشترین بازده برسید.

3. تبلیغات برای وب سایت: شما با تبلیغ کردن وب سایتتان در سایت های مرتبط و حتی در محیط بیرون موجب افزایش بازدیدکنندگان سایتتان می شوید این به معنای افزایش مشتری شمابرای شما می باشد. شما بااین کار علاوه بر افزایش مشتری به برندسازی شرکت یا فروشگاه خود کمک میکنید.

4. راه اندازی شبکه های اجتماعی و فعالیت درآن: شما با فعالیت در شبکه های اجتماعی می توانید بروزترین اخبار درباره شرکت رااطلاع رسانی کنید و محصولاتتان را به راحتی به مردم معرفی کنید. برای بازاریابی اینترنتی و افزایش مشتریان اینترنتی خود ازروش های بالا کمک بگیرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی و بهینه سازی سایت مقالات دیگر مارا مطالعه نمایید.

 

 

عضویت در خبرنامه