چه زمانی برای سایت جوملایی مناسب استمدیران سایت ها برای مدیریت سایت خوداز سیستم مدیریت محتوا استفاده میکنند. تاکنون سیستم های مدیریرت محتوا زیادی تولید شده است که برخی ازآن ها مانند جوملا و وردپرس درمیان مدیران سایت ها و طراحان سایت شهرت بیشتری پیدا کرده است. دراین مقاله می خواهیم شمارا بایکی از سیستم های مدیریت محتوا به نام جوملا آشنا کنیم.

چه زمانی برای سایت جوملایی مناسب است

جوملا برای طراحی هرنوع سایتی مناسب است. جوملا علاوه بر امکانات اولیه خود، امکانات جانبی فراوانی دارد که درسایت رسمی جوملا قراردارند.

برای استفاده از هرکدام فقط کافیست آن را درسیستم مدیریت محتوا خود نصب کنید و درصورتی که امکاناتی بخواهید و جوملای شما آن رانداشته باشد و در امکانات جانبی جوملا هم آن راپیدانکنید، میتوانیدبا برنامه نویسی آن را به جوملایتان اضافه کند.

عده ای براین باورند که جوملا برای هرنوع سایتی مناسب نیست اما در حقیقت کسانی که PHP رابه خوبی آموزش دیده اند می توانند با جوملا هرنوع سایتی را بسازند. جوملا به دلیل داشتن امکانات بالا، باعث میشود سایت شما سریع تر آماده شود ودر زمان شما صرفه جویی شود. درواقع جوملا برای کسانی خوب است که سایتشان رایک برنامه نویس مسلط بر PHP مینویسد.

شرکت طراحی سایت پانید وب با استفاده از متخصصان خود که به زبان PHP مسلط هستند با استفاده ازاین سیستم مدیریت محتوا با بالاترین سرعت و کیفیت سایت شمارا طراحی می کنند.

 

 

عضویت در خبرنامه