طراحی سایت خودرو | طراحی سایت

طراحی سایتهای دایرکتوری خودرو و ماشین  طراحی سایت پانید

 

طراحی سایت خودرو

پانید در زمینه طراحی سایت خودرو و دایرکتوری ماشین با طراحی اختصاصی اسکریپت های خود سیستم کاملی برای خودرو و ماشین طراحی کرده است که در سبک طراحی سایت باما ولی کامل شده و آبشن های به آن افزوده است.اصول طراحی سایت خودرو برگرفته از دایکتورهای خرید و فروش یا معاوضه خودرو میباشد البته در دایرکتور خودروی که شرکت پانید طراحی نمده است علاوه براین موارد بررسی خودرو یا اخبار بار و مقالات  ایجاد نمایشگاه خودرو  سیستم نردبان آگهی خودرو و گالری تصاویر تعبیه شده است. در طراحی سایت خودرو روش پیش خرید حواله و خودرو از مواردی بود که در دایرکتورها دیده نمی شد که در سورس پانیدوب این نکته هم طراحی شده است .

 

طراحی سایت خودرو

 

 

 

قالب اختصاصی سایت خودرو

با وجود رقابت شدید بین وب سایت های خودرو و دایرکتوری ماشین باید قالب بصورت اختصاصی و متمایز از رقبا طراحی شود. استفاده از رنگهای ساده ولی الهام بخش در سبک بودن قالب کمک بسزایی دارد استفاده از گالری و اکشن ها باعث جذابیت سایت شما میشود .

 

 

 

دایرکتوری خودرو

 

بهینه سازی سایت خودور

گام آخر طراحی سایت خودرو بعد از طراحی اولیه  قالب و محتوای سایت بهینه سازی سایت دایرکتوری خودرو در موتورهای جستجوگر است، وجود رقبا در کسب و کار سایت خودرو بیشک امری عادی شده است سایت خودرو موفق تر است که در تجارت الکترونیک اولین باشد. سئو سایتهای ماشین که برپایه متن مناسب و یونیک است. بسیار ساده تر پایه گذاری می شود بشرطی که از جایی کپی نشده باشند. در بخش تعرفه های سئو طراحی سایت پانید توضیحات کاملی برای این موضوع آمده است البته شما می توانید از مشاوره رایگان طراحی سایت و بخش فنی شرکت هم بهرمند باشید.

 

باما

 

 

نمونه کارهای طراحی سایت

 

عضویت در خبرنامه