طراحی سایت تخفیف گروهی | طراحی سایت فروش گروهی

طراحی سایت تخفیف و خرید گروهی فروشگاهی آنلاین برای خرید اینترنتی انواع پیشنهادات

 

طراحی سایت تخفیف گروهی

امروزه خیلی ایده های پول ساز دربین افراد متخصص در حال طراحی و تولید است یکی از ایده هایی که بشدت مورد استقبال مردم قرار گرفت سایتهای تخفیف گروهی مانند نت برگ یا سایت تخفیفان است فلسفه کاری این وب سایتها خرید عمده از شرکتهای خدماتی یا کالایی است و فروش آنها به کاربران و بازدید کنندگان که با درصد تخفیف بسیار بالایی از تخفیف که می توانند به بازدید کنندگان ارائه دهند باعث شده کابران برای خرید به این وبسایتها رو بیاورند.
طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت فروش گروهی

شرکت پانید وب در راستای طراحی فروش گروهی طراحی های حاض اهمیتی برای کارفرمایان خود انجام داده است که ازنمونه کارهای خود سایت اهواز تخفیف و تخفیف گروهی برای کشورهای شمال افریقا به انجام رسانده است. البته باکمی تغییرات و بهینه سازی سیستم فروش زیرا ممکن است بعد از خرید کارت تخفیف گروهی بخواهید آن را کنسل کنید با اسکریپت نویسی شرکت پانید سیستم بازگشتی فروش برای این گونه سایتها طراحی شده است.
طراحی سایت فروش گروهی

بهینه سازی سایت تخفیف گروهی

سایت تخفیف گروهی بسیار رقبای قدرتمندی دارد برای اینکه بتوانید در این سیستم رقبای خود را کنار بگذارید باید سایتی طراحی کنید که ار نظر فاکتورهای سئو و گوگل بسیار پر قدرت باشد ما توانسته این سایت تخفیف گروهی طراحی کنید که از نظر سئو و بهینه سازی سایت رتبه بسیار بالایی دور بین مدیر محتوا های موجود داشته باشد و با صبوری و جای گذاری مطالب درست خیلی سریع به جایگاه واقعی خود در سرچ گوگل برسید.
بهینه سازی سایت تخفیف گروهی

طراحی قالب اختصاصی سایت تخفیف گروهی

طراحی قالب سایتهای تخفیف گروهی بسیار کار دشواری است. بدلیل اینکه اشخاصی که از این نوع سایتها دیدن می نمایند بسیار طیف گسترده ای دارند و سرعت لود این سایتها باید بسیار پایین باشند تا با انواع سرعتهای اینترنت مشاهده و خرید انجام بگیرد و ساخت قالب ریسپانسیو یا همان موبایل فرندی باعث میشود که کاربرانی که با تلفن همراه خود به سایت شما دستری دارند با راحتی هرچه تمام تر از خدمات وبسایت بهرمند شود.
>طراحی قالب اختصاصی سایت تخفیف گروهی

 

نمونه کارهای طراحی سایت

 

عضویت در خبرنامه