طراحی سایت در دبی | طراحی سایت در کشور امارات

طراحی سایت در دبی و طراحی سایت در کشور امارات توسط پانید

 

طراحی سایت

شرکت پانید وب با ارائه خدمات طراحی سایت گام جدید برای هم وطنان خارج از کشور برداشته است، طراحی سایت در کشور امارات بعلت پرداخت مالیات سنگین و قیمت درهم امارت برای اشخاصی یا شرکتهایی که در این کشور قسط طراحی سایت دارند از کشور ایران بسیار گرانتر تمام می شود لذا پانید وب باگستردگی خدمات خود این بار قرار دادهای طراحی سایت در کشور امارت را به مرحله انجام رسانیده است. تمامی مراحل پشتیبانی سایت توسط بخش فنی شرکت از طریق اسکایپ یا تلگرام و ارتباط 24 ساعت و جلسه آموزشی بصورت آنلاین و راهکارهای مشتری مداری با تیم فنی شرکت پانید انجام خواهد گرفت.
 
 
طراحی سایت در دبی

طراحی قالب

بیشک اینترفیس و فرانت سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است شرکت پانید با درنظر گرفتن نوع سایت و بسته به سلیقه کارفرمایان قالب های پروژه ای خود را بصورت اختصاصی برنامه نویسی و طراحی می نماید، استفاده از تصاویر مفهومی و الهام بخش و طراحی قالب های واید و یا پارالکسی باعث می شود بازدیدکنندگان در سایت شما ماندگار شوند. در طراحی قالب استاندارهای لازم جهت بهینه سازی سایت و سئو سایت بدرستی طراحی می شود و در هر زمان با آنلایز قالب سایت خود می توانید پی به این موضوع ببرید گام بعدی حجم قالب سایت و لود سریع سایت می باشد که بادر نظر گرفتن شرایط بازدیدکنندگان این مقوله را بدرستی می آزماییم و سپس شرایط ویژه ای برای لود سایت برنامه نویسی می نماید.
 
 
طراحی سایت در امارات

بهنیه سازی سایت

شرکت پانید با در نظر گرفتن کلمه مورد نظر کارفرمایان می تواند در کشور دبی و زبان عربی یا انگلیسی  وب سایت را بهینه نماید، تمامی مراحل بهینه سازی بدونه رباط انجامی میشود وفقط با استاندارد سازی سایت کلمه مورد نظر کارفرمایان، در سرچ موتوهای جستجو گر بالا می آورد. استفاده از مدیر محتوای مناسب و بک لینک های موثر، تبلیغات هدفمند شما را در گسترش کسب و کار تان یاری میرساند.
 
 
بهنیه سازی سایت در دبی

 

 

نمونه کارهای طراحی سایت

 

عضویت در خبرنامه