طراحی سایت ورزشی | طراحی سایت خبر ورزشی

طراحی سایتهای ورزشی و خبر ورزشی طراحی سایت پانید

 

طراحی سایت ورزشی

از آنجایی که وب سایت های ورزشی معمولا اخبار ورزشی را نمایش می دهند معمولا طراحی سایت آسانی دارند ولی ورود محتوی و نگهداری این سایت ها دشوار و هزینه بر هستند. زمان بارگذاری یا همان لود سایت در این سایت های ورزشی اهمیت دارد و اصول چیدمانی اخبار یا جداول لیگ ها از هارمونی و رنگ بندی تخصصی بهرمند هستند، گروه طراحی سایت پانید سالها در طراحی سایت خبری و خبری ورزشی در حال مطالعه و پیش رفت است .
طراحی سایت ورزشی

قالب اختصاصی سایت ورزشی

با وجود رقابت شدید بین وب سایت های ورزشی نیاز براین است طراحی قالب سایتهای ورزشی از جذابیت خاصی برخودار باشد. البته این جذابیت نباید برنامه نویسی و سئو سایت را فدا کند. وب سایتهای ورزشی اصولا از هارمونی رنگ های سازمانی و لوگو شرکت پیروی می کند اما می توان در متدد سورال هم این قالب ها را طراحی کنید ویژگی های خاص سایت ورزشی 1- قالب زیبا 2- قالب موبایلی یا ریسپانسیو 3- لود سریع 4- حجم مناسب 5- استفاده فاکتورهای بهنیه سازی است.
طراحی سایت خبر ورزشی

بهینه سازی سایت ورزشی

گام آخر طراحی سایت خبر ورزشی بعد از قالب و محتوای سایت بهینه سازی سایت ورزشی در موتورهای جستجوگراست، وجود رقبا در خبر ورزشی بیشک امری عادی شده است سایت ورزش موفق تر است که در این کسب و کار اولین باشد. سئو سایتهای ورزشی که برپایه متن و محصولات هستند بسیار ساده تر پایه گذاری می شود بشرطی که از جایی کپی نشده باشند. در بخش تعرفه های سئو طراحی سایت پانید توضیحات کاملی برای این موضوع آمده است البته شما می توانید از مشاوره رایگان طراحی سایت و بخش فنی شرکت هم بهرمند باشید.
بهینه سازی سایت ورزشی

 

نمونه کارهای طراحی سایت

 

عضویت در خبرنامه